Hızlı PVC Kapı Nedir?

Hızlı Branda PVC Kapı Nedir?

Hızlı PVC Kapı Nedir?

Hızlı PVC Kapılar, endüstriyel alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, hızlı açma-kapama yapabilen, güvenli kullanım özelliklerine sahip otomatik kapılardır.
 
Bu kapı sistemleri üretim hatları, depolar, soğuk hava depoları, otoparklar ve endüstriyel alanlarda sıkça tercih edilmektedir.

Hızlı PVC kapılar, yüksek kaliteli PVC malzemelerden imal edilmektedir.  Bu malzemeler kapının hızlı ve sorunsuz şekilde çalışması amacıyla özel olarak seçilir. Otomatik PVC kapılar sahip oldukları özel dişliler, raylar ve motor sistemi ile kontrol edilmektedir.

Yüksek Hızlı PVC Kapılar güvenli kullanım sağlamak amacıyla birçok farklı güvenlik özellikleri sağlar. Kapıların açılma hızı, kapının boyutlarına veya kullanım amacına göre ayarlanabilmektedir. Kapıların etrafı çeşitli sensörler ve lazerler ile donatılmıştır. Ayrıca, kapının sahip olduğu engel tanıma ve çarpışma önleyici sistemleri ile oluşabilecek iş kazalarının önüne geçebilmektedir.

Hızlı PVC Kapı Modelleri ve Seçenekleri

Hızlı PVC Kapılar kullanım amaçlarına göre farklı model ve özelliklerde üretilebilmektedir. Fabrika, depo, lojistik alanları, üretim alanları gibi işlevi çok olan bölgelerde en sık tercih edilen otomatik kapı modeli Hızlı PVC Kapı sistemleridir.
 
Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre Hızlı PVC Kapı Çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz;
 
 • Çelik Aksamlı Sarmal Hızlı PVC Kapı (Roller)
 • Alüminyum Aksamlı Hızlı PVC Kapı (Aluroll)
 • Katlanır Hızlı PVC Kapı (Folder)
 • Fermuarlı Hızlı PVC Kapı (Ziproll)
 • Rüzgara Dayanıklı Hızlı PVC Kapı (Windroll)
 • İzolasyonlu Hızlı PVC Kapı (Termoroll)
 
POLEDOOR’un ürettiği Hızlı PVC Kapı Sistemleri, işletmelerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak iş verimliliği artırır. Hızlı açılma ve kapanma, enerji verimliliği, hijyen, güvenlik ve dayanıklılık gibi özellikleri sayesinde bu kapılar, endüstriyel ve ticari alanlar için ideal çözümler sunar.
 

Hızlı PVC Kapı Avantajları Nelerdir?

Hızlı PVC kapılar, endüstriyel ve ticari işletmelerde geniş bir kullanım alanına sahip olan, yüksek performanslı ve çok yönlü kapı sistemleridir. Bu kapıların sağladığı çeşitli avantajlar, işletmelerin iş verimliliğini artırmakta ve genel çalışma koşullarını iyileştirmektedir. İşte hızlı PVC kapıların başlıca avantajları:

1. Hızlı Açılma ve Kapanma

2. Enerji Verimliliği

3. Hijyen ve Temizlik

4. Güvenlik

5. Dayanıklılık ve Uzun Ömür

6. Gürültü Azaltma

7. Estetik ve Profesyonel Görünüm

Hızlı PVC kapılar, zaman ve enerji tasarrufu, hijyen, güvenlik, dayanıklılık ve estetik gibi avantajlarla işletmeler için mükemmel bir otomatik kapı çözümüdür.

Hızlı PVC (Branda) Kullanım Alanları

Hızlı PVC Branda Kapılar birçok farklı sektörde kullanılabilmektedir. Bu kapı modelleri en çok ticari ve endüstriyel alanlarda oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Ticari işletmelerin bu kapı modellerini çok sık tercih etmesinde ki en büyük nedenler arasında bu kapı modellerinin ihtiyaca göre farklı şekilde üretilebilmesidir.
 
Hızlı PVC Kapıların günümüzde en çok kullanılan alanları sıralayacak olursak;
 • Depolar,
 • Hangarlar,
 • Limanlar,
 • Fabrikalar,
 • Üretimhaneler,
 • Lojistik Alanları,
 • Servis Alanları,
 • Ticari Alanları

olarak sıralanabilir.

Uzman ekibimiz, yüksek kaliteli ve dayanıklı Hızlı PVC kapılarımızın avantajlarını sizin için net bir şekilde açıklayacak ve işletmenizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun seçeneği önermek için çaba gösterecektir.İşletmenizin güvenliği, verimliliği ve işletme ortamınızın uygunluğunu artırmak için sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir