Bariyer Kumandası Nedir?

Bariyer kumandası, otopark giriş ve çıkışlarını kolayca kontrol etmenizi sağlayan uzaktan kumanda modelidir. Bu kumandalar sayesinde, otopark ve garaj giriş çıkış işlemlerini daha hızlı hale getirebilirsiniz. Bariyer kumandası kullanımı oldukça basittir; sadece bir düğmeye basarak bariyeri açıp kapatabilirsiniz.

Bariyer Kumandası Modelleri

Otomatik bariyer kumanda modelleri birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Çocukların bile kolayca kullanabileceği kadar anlaşılır olan kumanda modelleri, özel bir ayar gerektirmez ve kaliteli pilleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Sahip olduğumuz geniş ürün havuzu ve bilgisi sayesinde müşterilerimiz için en uygun bariyer kumanda çeşitleri satışını sağlıyoruz.

Bariyer Kumandası Fiyatları

Bariyer kumandası fiyatları kullanılacak marka, kalite ve özelliklere göre değişebilmektedir. Piyasa en sık karşılaşılan kumandaları Nice bariyer kumandası, BFT bariyer kumandası olarak sıralanabilir. Kullanımı kolay, güvenli ve dayanıklı olan tüm bariyer kumandası çeşitlerini poledoor.com üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bariyer Kumandası

BFT Mitto B RCB02 Kumanda

348,24 KDV Dahil

Bariyer Kumandası

BFT Mitto B RCB04 Kumanda

348,24 KDV Dahil

Bariyer Kumandası

BFT Mitto Kumanda 2 Kanallı

336,20 KDV Dahil
İndirim!

Bariyer Kontrol Üniteleri

Cuppon SN-12 Plus Kuru Kontak Alıcı

Orijinal fiyat: 1.030,32₺.Şu andaki fiyat: 972,46₺. KDV Dahil

Bariyer Kumandası

Faac XT4 Kumanda (4 Kanallı)

810,54 KDV Dahil
413,08 KDV Dahil