Kepenk Motoru Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kepenk motoru alırken dikkat edilmesi gereken en önemli faktörler arasında motorun kalite, dayanıklılık ve uyumluluk özellikleridir. Otomatik kepenk motoru seçerken kapı sisteminin büyüklüğü ve kullanım sıklığına göre motorun seçilmesi gerekmektedir. Ayrıca, motor üretim menşei ve marka bilinirliği de uzun ömürlü bir malzeme seçmenizi kolaylaştıracaktır.

Kepenk Motoru Nereden Alınır?

Otomatik kepenk motoru güvenilir ve kaliteli bir kaynaktan temin edilmelidir. Poledoor.com sahip olduğu birçok markanın yetkili bayiliği, geniş ürün yelpazesi ve rekabetçi fiyatlarıyla, ihtiyacınız olan tüm kepenk motoru zincirli ürünlerini garantili ve faturalı şekilde satışını sağlar.

Kepenk Motoru Markaları Nelerdir?

Otomatik Kepenk Motoru markalarını sıralayacak olursak; Mosel Motor, Nice Motor, Somfy ve Becker gibi önde gelen markalar olarak yer alır. Kullanıcıların en çok karşılaştığı motorlar ise mosel kepenk motoru, sorwel kepenk motoru ve nice kepenk motoru olarak sıralanabilir. Bu markalar, yüksek kalite ve dayanıklılık sunarak panjur ve kepenk sistemlerinizin performansını artırır.

Kepenk Motoru Kaç Watt?

Kepenk motoru seçerken, kepenk motor kaç watt olmalı sorusu önemli bir aşamadır. Motor gücü, kapının veya panjurun boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak değişir. Genellikle, kepenk motorları 50W ile 450W arasında güç tüketir. Doğru motoru seçmek için, kepenk sisteminizin ihtiyaçlarına uygun watt değerini belirlemek önemlidir.

Kepenk Motoru Nasıl Hesaplanır?

Otomatik kepenk motoru hesaplama esnasında kapının veya kepenk ağırlığı, boyutu ve kullanım sıklığı dikkate alınmalıdır. kepenk motoru hesaplama sırasında uzman ekip arkadaşlarımızdan yardım alabilir ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri sorabilirsiniz. Ayrıca, üretici firmaların sağladığı hesaplama tabloları ve rehberler de bu konuda yardımcı olabilir.

Kepenk Motoru Kaç Nm Olmalıdır?

Otomatik kepenk motor nm‘si kepenk sisteminin ağırlığı ve kullanım sıklığına göre belirlenmelidir. Eğer sahip olduğunuz kepenk sistemi büyük ve ağır ise o halde büyük motorları tercih etmelisiniz. Kepenk motorları 80nm ile 2000 nm arasında değişebilir. Piyasada en çok kullanılan 140 nm kepenk motoru ve 330 nm kepenk motorudur.

Kepenk Motoru Fiyatları Nedir?

Otomatik kepenk motoru fiyatları seçilen motorun markasına, modeline ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Poledoor.com, her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle kaliteli kepenk motor fiyatı sunar. Sitemizde her bütçeye uygun ve ucuz kepenk motor seçeneklerini inceleyerek, ürünlerin detaylı fiyat karşılaştırmalarını yapabilirsiniz.

48.954,47 KDV Dahil